Dnes je 20. 01. 2022   | Počasie v Európe | Sprievodcovia | Weblinks | Download | Rozšírené vyhľadávanie    
  Články
Úvodná stránka
Kde sme boli
Metodika
Fotogalérie
Rady a tipy
Klubový život
EL LOCO
Pajštún
Najčítanejšie články
Ako písať články

  LokoFoto

  Fórum + odkazy
Fórum
Rýchle odkazy

  O nás
História klubu
Stanovy
Spomíname
Kontakt na nás

  Registrácia čitateľov
Ak máte záujem dostávať nové články na Váš email, zaregistrujte sa na odber noviniek.
Registrácia

  Počítadlo prístupov
Celkom1298281
Janur1594
Dnes81

Lokodrobci Camp jeseň 2015
Zverejnené 29. 09. 2015 (2102 × prečítané)

Pozývame rodinne zaneprázdnených členov klubu a jeho sympatizantov aj s ratolesťami na 1.ročník klubovej akcie LOKODROBCI CAMP. Športovo - spoločenský víkend pre lokodrobcov a ich rodičov sa koná 9.10. - 11.10.2015 vo Vila Thoma (Harmónia pri Modre).

Demografická krivka v našom klube potešujúco strmie, nastala tá príhodná chvíľa na rozvíjanie základných zručností a návykov v lezecko – leteckom kolektíve aj pre tých našich najmenších. Pre nás rodičov zase dobre padne vhod „stretnutie po rokoch“, s podobne „služobne zaneprázdnenými“ spolulezcami. Akcia je síce plne podriadená športovému vyžitiu a potrebám detí, určite si však popri tom nájdeme chvíle aj na nejaké tie plány, spomienky, rozhovory a výmenu skúseností. Prenájom chaty hradí klub, ako aj hlavné pohostenie v sobotu.

Poznámka – akcia je určená výlučne pre deti za prítomnosti ich rodičov. Prosím, aby toto zatiaľ bezdetní členovia klubu rešpektovali.

Termín akcie: 9.10. - 11.10.2015

Vilu Thoma máme prenajatú od 11:00 v piatok 9.10.2015, do 11:00 v nedeľu 11.10.2015.

Príchod je teda v uvedenom časovom rozmedzí voľný. Hlavný program je naplánovaný na sobotu. Parkovanie s dostatočnou kapacitou je zabezpečené priamo v objekte.

Miesto: Vila Thoma (Harmónia pri Modre)

Nahlad do priestorov zariadenia a vybavenia:
http://www.vilathoma.com/fotogaleria

Exteriér je záhradného typu, bezpečne oplotený, takže nebude dochádzať k samovoľným únikom detvákov do okolitej prírody.

Ako sa dostať na miesto určenia: základné info nájdete na http://www.vilathoma.com/mapa .

Upresnenie rozhodujúcej križovatky pri reštaurácii Bowling, kde to dáte doľava:


Program:

Piatok 9.10.2015 – predpokladáme, že to bude hlavný deň príchodov, preto nie je organizované nič na pevno. Program nastavíme operatívne podľa počtu prítomných detí a úmerne ich veku. Okrem hier zaujímavé možnosti ponúka aj blízke okolie. Lezenie na Medvedej skale či Troch jazdcoch, výlet na Veľkú Homolu s rozhľadňou, prípadne slovanské hradisko na Zámčisku. Ak sa popri tom podarí nazbierať aj nejaké nepodozrivé hríby, pomôže to osviežiť menu podujatia. Samozrejme, uvítame aj pomoc s prípravou hlavného programu na sobotu.

Sobota 10.10.2015 – celodenný program bude postavený na atrakciách pre deti, s čím nám pomôžu aj animátorky. V prípade nepriazne počasia dispozícia vnútorných priestorov umožní vytvoriť dostatočne veľké improvizované ihrisko. Špeciálna poznámka k organizácii podujatia vo večerných hodinách – ako to presne zadefinovala Majka: „NIE, žiadna nočná akcia sa nerobí. V noci je kľud a budú sporadicky pokrikovať iba drobci „.

Jedálny lístok utrasieme ešte komunikáciou via mail, v zásade ale dohodneme jedno hlavné jedlo (obed) pripravené v kotlíku tak, aby bolo vhodné aj pre väčšie deti. Predpokladám, že si páni povytiahnu mádžopytlíky a postarajú sa o gurmánsky rozmer podujatia. K dispozícii je okrem kuchynky veľký a malý gril.
Jedenie pre malé deti do 1- 1,5 roka, alebo pre deti s alergiou si ale každy rodič prinesie sám. Tiež niečo malé pod zub na piatkovú večeru a raňajky. V kuchyni su k dispozícii dve veľké chladničky, miesta na uskladnenie je dosť.

Vybavenie kuchyne: 2x chladnička + mrazničky, 1x plynový sporák (rúra nie je), 1x mikrovlnka, 1x rýchlovarná kanvica,  hrnce ,taniere, poháre, hrnčeky aj plastové hrnčeky, príbory kovové. Tyčový mixér nie je k dispozícii.

Ak má niekto dobrý nápad a rád pomôže s organizáciou budeme veľmi radi. Hlavne čo sa týka programu pre deti a jeho materiálneho zabezpečenia.

Nedeľa 11.10.2015 -  uvedenie vily do pôvodného stavu, čiže nás čakajú rajóny v tom najlepšom štýle. Odchod do 11:00hod.

Do stretnutia a tešíme sa na vás!

Majka Bednárová

Ľubo „Jašter“ Galanský[Aktuálna známka: 1,00]
hodnotenie článku (ako v škole)   <--1 2 3 4 5 -->   

( Celý článok | Autor: acloko | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok )

Web site powered by phpRS