Dnes je 20. 01. 2022   | Počasie v Európe | Sprievodcovia | Weblinks | Download | Rozšírené vyhľadávanie    
  Články
Úvodná stránka
Kde sme boli
Metodika
Fotogalérie
Rady a tipy
Klubový život
EL LOCO
Pajštún
Najčítanejšie články
Ako písať články

  LokoFoto

  Fórum + odkazy
Fórum
Rýchle odkazy

  O nás
História klubu
Stanovy
Spomíname
Kontakt na nás

  Registrácia čitateľov
Ak máte záujem dostávať nové články na Váš email, zaregistrujte sa na odber noviniek.
Registrácia

  Počítadlo prístupov
Celkom1298271
Janur1584
Dnes71

    Boli zobrazené 7 (z 7 nájdených) článkov.    

Plán B (2018)
(acloko, Pajštún, 16.04.2018)
Pozývame členov a sympatizantov klubu na jarné otvorenie horolezeckej sezóny, ktoré sa uskutoční v sobotu 21. 4. 2018 na hradnom brale Pajštúna nad Borinkou.

Sobotňajší jarný wellness pobyt v pajštúnskom rezorte je načisto očistná záležitosť. V rámci sezónneho prebúdzania sa dekontaminovať pľúca od mádžo prachu, nadýchaného cez zimu po všakovakých preglejkových kutlochoch. Vzduch pod skalou bude čerstvý, nevydýchaný. Čaká nás prívetivý jarný, vytrvalostný šesťhodinový maratón, stretnutia ľudí a na záver dňa aj posedenie pri guláši. Maratón má len veľmi jemné bodovacie odlíšenie medzi stupňami obtiažnosti, tu zaberie a platí len HRUBÁ vytrvalosť. Takže sa všetci zapotíme, keďže napríklad tri 5.ky majú vyššiu hodnotu ako jedna 7.ička. Slovo súťaž berte s rezervou, je to skôr taká užitočná, esenciálna jarná previerka formy.
Pajštúnsky budíček 2014
(acloko, Pajštún, 19.03.2014)
Pozývame vás na Jarný horolezecký zraz - 12. ročník bratislavského horolezeckého zrazu PAJŠTÚNSKY BUDÍČEK, ktorý sa uskutoční v sobotu 12. 4. 2014 na Pajštúne pri Borinke.

Cieľom zrazu je nadviazať na tradičné stretnutia horolezcov, umožniť vážnym borcom aj rekreantom na jednom mieste stretnúť kopu známych, v pohode si zaliezť, pospomínať na staré časy aj naplánovať nové lezecké projekty. Vítaní sú aj sympatizanti z radov potenciálnych lezcov, ktorí chcú začať s lezením. Oba usporiadateľské kluby sa venujú práci s nováčikmi a môžete tu získať prvé kontaktné informácie.
Pajštúnsky budíček 2013
(acloko, Pajštún, 10.04.2013)
Pozývame vás na Jarný horolezecký zraz - 11. ročník bratislavského horolezeckého zrazu PAJŠTÚNSKY BUDÍČEK, ktorý sa uskutoční 20. 4. 2013 na Pajštúne pri Borinke.
Pajštúnsky budíček 2011
(acloko, Pajštún, 01.04.2011)
HK Filozof Bratislava, AC Lokomotíva Bratislava, ALPINUS Bratislava pozývajú na Jarný horolezecký zraz - 9. ročník podujatia PAJŠTÚNSKY BUDÍČEK, ktorý sa uskutoční 16. 4. 2011 na Pajštúne pri Borinke.

Cieľom zrazu je nadviazať na tradičné stretnutia horolezcov, umožniť vážnym borcom aj rekreantom na jednom mieste stretnúť kopu známych, v pohode si zaliezť, pospomínať na staré časy aj naplánovať nové lezecké projekty. Vítaní sú aj sympatizanti z radov potenciálnych lezcov, ktorí chcú začať s lezením. Oba usporiadateľské kluby sa venujú práci s nováčikmi a môžete tu získať prvé kontaktné informácie.

Pajstunsky budicek 2010
(acloko, Pajštún, 06.04.2010)
HK Filozof Bratislava, AC Lokomotíva Bratislava, ALPINUS Bratislava pozývajú na Jarný horolezecký zraz - 8. ročník podujatia PAJŠTÚNSKY BUDÍČEK, ktorý sa uskutoční 17. 4. 2010 na Pajštúne pri Borinke.
PAJŠTÚNSKY BUDÍČEK 2009
(acloko, Pajštún, 07.04.2009)
HK Filozof Bratislava, AC Lokomotíva Bratislava, ALPINUS Bratislava pozývajú na Jarný horolezecký zraz - 7. ročník bratislavského horolezeckého zrazu PAJŠTÚNSKY BUDÍČEK, ktorý sa uskutoční 18. 4. 2009 na Pajštúne pri Borinke.

Cieľom zrazu je nadviazať na tradičné stretnutia horolezcov, umožniť mladým lezcom stretnúť sa so seniormi, ktorí kedysi na Pajštúne robili prvovýstupy vo vibramkách, umožniť vážnym borcom aj rekreantom na jednom mieste stretnúť kopu známych, v pohode si zaliezť, pospomínať na staré časy aj naplánovať nové lezecké projekty. Vítaní sú aj sympatizanti z radov potenciálnych lezcov, ktorí chcú začať s lezením. Oba usporiadateľské kluby sa venujú práci s nováčikmi a môžete tu získať prvé kontaktné informácie.

Hrad Pajštún
(Jašter, Pajštún, 09.10.2003)
     Ešte dávnejšie než dávno, skôr ako do vápenca pajštúnskeho brala vnikla prvá skoba pretiahnutá krúteným konopným lanom, zabivakoval na jeho vrchole za múrmi čerstvého kamenného hradu dobový privatizér kraja a s ním početná skupina bodrých občanov – profesionálov

Web site powered by phpRS