Základný skalolezecký kurz 2014/2015

Autor: acloko (mailto:acloko@aclokomotiva.sk), Téma: Metodika
Vydané dňa 17. 09. 2014 (3556 × prečítané)
Alpin Club Lokomotíva v zimnom období organizuje pre záujemcov "Základný skalolezecký kurz ". Informácie o podmienkach, obsahu kurzu a kontakte na nás nájdete v článku.
Pre naplnenie kapacity kurz už nepríjme ďalšie prihlášky.

Základný skalolezecký kurz začíname 15. 10. 2014. Termín výuky teoretickej časti kurzu, prípadne časti praxe je každú v stredu v čase od 18:00 do 20:00 hod. Samotná lezecká prax sa začne pochopiteľne realizovať v jarnom období, jej termíny sa budú odvíjať od počasia a veľkosti cvičiacich skupín podľa dohody..

Miesto konania kurzu – v priestoroch FEI Bratislava, Mlynská dolina, učebňa AB 35.

Cena kurzu:
- pre členov klubu: dospelý 40 EUR, osoba mladšia než 18 rokov 20 EUR;
- pre externistov: dospelý 80 EUR, osoba mladšia než 18 rokov 40 EUR.
(pri záujme a splnení istých podmienok bude z tohto poplatku uhradené externistom ročné členstvo v SHS JAMES cez klub)

Informácie o zameraní a obsahu kurzu si môžete stiahnuť tu:
http://www.aclokomotiva.sk/kurz/WEB-Osnova_ZK.pdf

Čo sa týka základného lezeckého materiálu, nie je podmienkou aby ste ním boli vybavení počas alebo v začiatkoch kurzu. Potrebné veci vám zapožičiame. Dokonca vám odporúčame počkať s nákupom - radi vám poradíme pri výbere.

Ako sa do kurzu prihlásiť
  1. Ozvať sa na kontaktnú adresu jaster.u36 @ gmail.com. Požiadam vás o uvedenie celého mena aj čísla telefónu pre uľahčenie komunikácie. Prípadné nejasnosti môžete už teraz smerovať na špeciálne vytvorené Fórum Základný skalolezecký kurz 2014/2015. Pozor, aby sa vám príspevok zobrazil, musíte sa najprv do Fóra registrovať!
  2. Stiahnuť si z downloadov na našej stránke prihlášku do kurzu http://www.aclokomotiva.sk/storage/prihlaska_kurz.pdf, a tú potom priniesť na prvé stretnutie (upozorňujem, že u záujemcov z radov mládeže do 18 rokov nesmie chýbať súhlas niektorého zo zákonných zástupcov).
  3. Pred začatím kurzu budete emailom informovaní o kontaktnom mieste a čase kde sa stretneme a začneme. Informácia bude zverejnená aj v diskusnom fóre na našej stránke.


Kontakt na cvičiteľov, ktorí zabezpečujú kurz: