Pravidelne lezenie

Plány na lezecké, ale aj nelezecké akcie. Ak hľadáš parťákov, určite to tu zverejni! Možno sa niekto ozve...
Používateľov profilový obrázok
pavuk
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 23:31

Pravidelne lezenie

Príspevok od používateľa pavuk »

Nazdar nazdar,
zobudzam sa vo 2 rocnom spanku (naposledny vid Arco 2005 v inej teme) a hladam partakov na pravidelne lezenie.

Moja otazka do fora pre cely oddiel:
- kto a kde chodite pravidelne liezt teraz v zimnom obdobi ?
(predpokladam, ze nezahalate ale pripravujete sa na jarnu sezonu ;)

vopred vdaka za odpovede
Palo (Pavuk)
Používateľov profilový obrázok
choze
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 13:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa choze »

ahoj pavuk :)
z mojej strany len velmi nepravidelne, vacsinou cez vikend do auparku na umelu stenu trochu drytooling
keby si mal zaujem sa niekedy pridat, napis, ozvem sa ti, ked pojdem
inak od zimnych tatier som nic nerobil :) len oddychujem
Ohen s vami.
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Príspevok od používateľa jaster »

Hibernacia to je vec :shock: a dvojrocna.. aj tak dobre.
Dobre rano!
Zatial v zlozeni Brano, Mato a ja udrziavame (ilegalne zda sa) trochu toho tradicneho folkloru okolo spotenych oci a zilnatych intarzii na svalovine patricnych miest. Momentalne pomaly koncime vytrvalostne kratochvile a obraciame sa do sfer specifickej sily. Povedzme spreglejkovieva sa. Zavazna informacia - je vhodne uviest kedy mas vlastne PRAVIDELNE CAS.. a ci pod pojmom trening rozumies vylucne bouldrovku ci Vertigo.

P.S. Poslim ti ten slubovany onakvejsi kontakt na mna.
Používateľov profilový obrázok
pavuk
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 23:31

Príspevok od používateľa pavuk »

dik za odpoved,

jo, chodim na stenu (Vertigo) tak casto ako rychlo si stihnem oddychnut :) v praxi to zatial znamena: nedela vecer, utorok alebo streda vecer, piatok vecer t.j. 3x do tyzdna,
niekedy idem v piatok do cafe zavesit sa do previsov nad madrac (ale minule som si skoro cosi natiahol ... a budik to nebol :D , tak uz budem opatrnejsi)

kedze nastal vseobecny boom (myslim, ze ako nastal tak aj splasne... cest vynimkam) lezenia a polovica nasej firmy chodi na Vertigo (dovolim si pikosku: jeden kamos si dokonca za 2 tyzdne stihol predrat obe lezecky ... tak kope do steny) takze zatial chodim(e) na 18-19h az do zaverecnej (ked uz je auto-vratnik at home)

myslim, ze maily funguju (ale aj tak mam pocit podla ucasti na fore a v diskusii, ze vacina userov acloko asi nema pristup na net ... co uz)
takze operativne sa dohodme komb. mail/sms
Napísať odpoveď