Silvester 2005/2006 - Brnčalka

Plány na lezecké, ale aj nelezecké akcie. Ak hľadáš parťákov, určite to tu zverejni! Možno sa niekto ozve...
Používateľov profilový obrázok
maro
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 22 Feb 2003, 22:45
sirobot: Nie
Bydlisko: Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Silvester 2005/2006 - Brnčalka

Príspevok od používateľa maro »

Caute, zverejnujem tu Kikin oznam, tak sa k nemu vyjadrite.
Ahojte VSECJIA.
Dobrovolne som sa podujala vybavit tohorocneho silvestra na brncalke.
uz sa mi ozvali z chaty a preto POTREBUJEM VEDIET POCET LUDI, ktori chcu ist na Silvestra na Brncalku.
Naposledy upravil/-a maro v 26 Aug 2005, 16:24, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Otik
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02 Jún 2003, 16:35

Janka+Otik

Príspevok od používateľa Otik »

sa hlasia
Používateľov profilový obrázok
choze
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 13:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa choze »

cago belo,
aj choze sa hlasi...
zbrane ozrate hulakaju v kute, macky mnaukaju ako zmyslov zbavene, sroby sa od zufalstva zavrtavaju do koberca
Ohen s vami.
Používateľov profilový obrázok
petOK
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 26 Feb 2003, 16:36

Tomas a Peter

Príspevok od používateľa petOK »

Ahojte aj my s Tomasom sa hlasime dvaja
dakujem
monty

Brncalka

Príspevok od používateľa monty »

ANO,aj my sa hlasime = Ranka a Hadko :D
Používateľov profilový obrázok
choze
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 13:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa choze »

este mam k tomu taku priblblu otazku (co ine by sa dalo odomna cakat), ze od kedy do kedy sa planuje byt na brncalke?
kvoli dovolenke a tak...

diky
Ohen s vami.
Kristina
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10 Nov 2003, 12:19

Príspevok od používateľa Kristina »

Hlasim sa s novymi informaciami k Silvestru 2005/2006 na Brncalke.

Ozvali sa mi z chaty a situacia je nasledovna:

1. Ubytovanie : 16 miest na posteliach (s 99 %-tnou pravdepodobnostou 12-postelova izba a 4-postelova izba).

2. Cas : 27.12.2005 (utorok) - 1.1.2006 (nedela)

prva noc v cene je teda z 27.12 na 28.12 a posledna noc v cene je z 31.12 na 1.1.2006

3. Cena : 2.800,- SKK / 1 osoba

v cene je : ubytovanie na 5 noci x 140,- SKK (uz so zlavou na Iamesak)
polpenzia na 5 dni x 280,- SKK
Silvestrovsky vecer 700,- SKK

4. Zaloha je 1.320,- SKK, konecne vyuctovanie sa dorovna na Brncalke.

5. Chatarovi treba zaplatit (zalohu) najneskor do 30.10.2005.

Peniaztoky budem zbierat najneskor do 20.10.2005 (pre vybranych jednotlivcov je povolena vynimka do 27.10.2005 ... zoznam jednotlivcov sa bude vytvarat priebezne podla potreby :lol: ).

Poznamka - v pripade, ze chatar neobdrzi avizo o zaplateni zalohy do 30.10.2005, objednavka bude povazovana za bezpredmetnu.

6. Storno podmienky : citujem "Dovolujeme si Vas upozornit na stornovaciu lehotu 21 dni pred nastupom. V opacnom pripade Vam budeme uctovat ubytovanie v plnej hodnote, stravu podla reality".

7. Upozornenie od chatara : " Parkovanie auta si musite zabezpecit v Tatranskej Lomnici, Kezmarskych zlaboch a v okoli z dovodu, ze parkovisko na Bielej vode nie je strazene v nocnych hodinach".

8. Dalsie info : Pocet miest sa da lahko doobjednat tzn. ze ked sa ozve viacej ludi ako 16 - vy zachovajte paniku, ja vybavim dalsie miesta (nemozem zarucit, ze budu na posteliach, ale budu ...... :) .... snad ).

9. Zoznam ludi, ktorych uz registrujem, ze by radi isli (je uvedeny v dvojiciach ludi, tak ako ste sa mi ozvali - je to hlavne kvoli lepsej orientancii pre tych, ktori by radi isli a nevedia s kym budu liezt a tak podobne ..... aby vedeli na koho sa maju pripadne nakontaktovat) :

Janka + Otik
Hanka + Rado
Majka + Roman (Buldozer)
Kristina + Miki
Peto K. + Tomas F.
Remo + Enko
Choze
Martin Sch.

(ako to tak pocitam, ostavaju este 2 miesta volne .... pre vsetkych, ktori chcu ist a boja sa nedostatku miesta - VID. BOD 8 !!!!!)

..... A zazvonil zvonec a 9-tim bodom je koniec .....


P.S: A budete mat akekolvek otazky, tak nevahajte - piste / telefonujte / mailujte / faxujte .... niekto vam na ne urcite odpovie ..... :D
Kristina
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10 Nov 2003, 12:19

Príspevok od používateľa Kristina »

Dnes mi telefonoval Remo : 15-te miesto je teda uz obsadene .....
Používateľov profilový obrázok
msch
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 17 Feb 2005, 13:11

Príspevok od používateľa msch »

Kristina napísal:Dnes mi telefonoval Remo : 15-te miesto je teda uz obsadene .....
Len taka poznamocka Kika, Remo je uz predsa v zozname prihlasenych, vid tvoj predch. prispevok. Cize nech pocitam ako chcem, stale je to 14 ludi.
remo

Príspevok od používateľa remo »

ahoj mato.. sice som tam ale chcel som este +1 miesto pre niekoho ineho.:)
ahoj, remo
Kristina
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10 Nov 2003, 12:19

Príspevok od používateľa Kristina »

Ahojte, ahojte,

hlasim sa s novymi informaciami z Brncalky ohladom Silvestra 2005/2006 (kedze sme tam stravili uplynuly vikend, nedalo mi nepokecat si s Dankou).

Nastala jedna velka zmena v plateni zalohy. Suma 1.320,- SKK nie je spravna (chybicka sa vloudila, ked mi Danka pisala podmienky do mailu). Ako zaloha sa bude platit plna vyska sumy a sice 2.800,- SKK, tak ako sa aj vzdy platilo. :twisted:

Takze NAJNESKOR do 27.10.2005, od vsetkych nahlasenych ucastnikov expedicie Silvester 2005/2006 ocakam peniaztoky 2.800,- SKK per osoba !!!!! :P

Dalsia informacia bude zaujimava pre tych, ktori by chceli ist, ale nevedia, ci bude volne miesto a takpodobne .... Este stale su volne miesta na posteliach (!!!!!), treba to ale cim skor dat vediet Danke. Preto, ak by este niekto chcel ist, rozmyslite si to cim skor a ozvite sa mi.

Nuz, tak to bude pre dnesok vsetko ..... :lol:
Kristina
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 10 Nov 2003, 12:19

Príspevok od používateľa Kristina »

Ahojte-ahojte,

takže je mi cťou oznámiť vám, že máme prihláseného "posledného" účastníka Silvestrovskej veselice na Brnčalke - Ľubku (novú členku klubu !!!). V preklade to znamená, že sme 16-ti a všetky objednané miesta na posteliach sú teda obsadené.

Ak by sa predsa-len ešte niekto chcel pridať, ozvite sa mi. :D

Pre všetkých, ktorí ešte nezaplatili zálohu - POSLEDNÝ TERMÍN JE ŠTVRTOK (27.10.2005) NA SCHôDZI !!!!!!!


...... koniec oznamu ...... :lol:
Napísať odpoveď