Posledne zlanenie 2014

Plány na lezecké, ale aj nelezecké akcie. Ak hľadáš parťákov, určite to tu zverejni! Možno sa niekto ozve...
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa jaster »

Najnovsie spravy z kuloarov Vykonneho vyboru:
Jamesacka chata v Jelenci pri Nitre je zajednana na avizovany termin kluboveho Posledneho zlanenia v dnoch 21.-23.11.2014 :idea:

Je to uz iba na nas a o nas :P Teda sme si k dispozicii. Kedze je chata plne bez obsluhy :roll:

Navrhujem bezodkladne uplatnit prakticku inteligenciu a na jej zaklade vsetky tie manazerske huncutstva, ktorych vystupy v podobe lahodnych i hojnych pokrmov, ako aj dostatocneho mnozstva oblubenych spolocenskych napojov, plus pridruzene akcie nam sprijemnia tradicne uzatvaranie horo/lezeckej sezony 2014 a rozjasnia vyhlady na sezonu nasledujucu :mrgreen:

Pozyvam vsetkych, ktori si nenechaju ujst prilezitost aktivne pomoct pri organizacii i vytvarani podoby nasho jesenneho stretnutia, na technicku schodzu tento stvrtok, 23.10.2014, do Cafe stena, cas 19:00hod.

Program technickej schodze:

1. Logisticke zabezpecenie
2. Harmonogram pripravy a doprava
3. Program (s dorazom na vertikalne obrazky vsakovake o lezcoch prihodach & skusenostiach poucnych i na vystrahu)
4. Miera prefinancovania akcie klubom

Ti z vas, ktori z roznych dovodov nemozu dorazit na technicku schodzu, alebo vas cokolvek napadne kedykolvek, zdoverte sa, zaveste to rovno sem na Forum. Nech to mame pokope.

Dobra sprava pre mlade rodinky - akcia je babyfriendly, dolezity je aj vas uhol pohladu co treba vopred osetrit.

Do stretnutia a do splanovania :!:
Pista1969

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa Pista1969 »

Servus Jaster,

Dakujem za super spravu, ze sa ti podarilo vybavit tu budu na Jelenci :-)

Vo stvrtok 23.1.2014 nepridem na schodzu lebo som na cestach. Z mojej strany by som sa rad ponukol ako pomocna sila. Z mojej strany mozem ponuknut:
- mozem zobrat 2 osoby do auta (pojdem Skodou Octavia)
- mozem vyviezt nejaty tovar
- mozem nakupit proviant (podla obdrzaneho zoznamu)
- mozem sa podielat na pripravach jedla
- ine, podla potreby

Tesim sa na akciu!

Hore zdar!

Pista
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa jaster »

Na technickej schodzi zameranej na organizaciu a logisticke zabezpecenie Posledneho zlanenia 2014 na chate JAMESU v Jelenci pri Nitre v dnoch 21. - 23.11.2014, sme predbezne zadefinovali tento okruh klubom sponzorovanych kapitol:

- poplatok za chatu
- hlavne jedlo dna + BONUS
- nejaky ten sudok vo vsetkych smeroch uspokojiveho piva

Ako hlavne jedlo dna bolo vybrana superhusta kapustnica (bravcove kolienka a udene rebierka su zaklad). Ako bonus je v hre pecene prasiatko. Pivom sa mysli PIVO... volba padne bud na Sessler z Trnavy alebo osvedceny Bernard. Podla dostupnej techniky na vycap.

Z dovodu optimalizacie nakladov na akciu a stanovenie mnozstva sudov, surovin, vysky poplatku za chatu (poplatok je za kazdu pritomnu hlavu!), ziadam vsetkych ctenych clenov klubu aby sa zodpovedne vyjadrili k vlastnej ucasti na podujati nasledovnym sposobom (tri moznosti):

1. NIE nezucastnim sa.
2. ANO zucastnim sa, pridem uz v piatok 21.11.2014
3. ANO zucastnim sa, pridem v sobotu 22.11.2014

Odpovede zbieram do nedele 16.11.2014, potom ucast uzatvaram a objednavam dolezite suroviny.

Dolezita technicka poznamka - ZIADNA ODPOVED je automaticky vyhodnotena ako NEUCAST. Vopred upozornujem clenov klubu so sklonom k nedbalemu pristupu k vlastnej hodnovernosti, ze poplatok za osobu cini 4 eura. Bol by som nerad, keby sme sa ako klub dostali v zasvatenych kuloaroch do reci, "ako sme boli sikovni a usetrili", lebo na akcii bolo daleko viac naroda ako sme nahlasili. Mohlo by sa stat, ze nabuduce by nam akurat tak ohli laket. Dakujem za pochopenie.
Používateľov profilový obrázok
Petosev
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 14 Feb 2007, 17:24

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa Petosev »

Moja odpoveď je v podstate romantická. "Áno"

A je to "Áno" ako áno zúčastním sa od piatka, ako áno doveziem živý aj neživý a jedlý aj nejedlý materiál, a áno ako môžem prispieť aj do kultúrneho programu odbornou prednáškou na tému "Ako plánovať lezeckú sezónu a tréning, a ako správne vyhodnotiť nesplnený plán".
Petosev
Dušan

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa Dušan »

Ahojte, máme s Mirkou technickú otázku. Akcia ako vieme je deti "friendly", je aj pes friendly? Nemáme ho totiž kde nechať ale radi by sme sa zúčastnili.
viol

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa viol »

ludia, niekto ma volne miesto v sobotu v aute? piste mi na viol_777@hotmail.com. see ya!
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa jaster »

Posledne news z organizacnych kuloarov :wink:

Cas preberania chaty bol dohodnuty na piatok 15:00hod intergalaktickeho casu, mozete sa k nej k tomuto terminu pomaly zacat zberat :!: Program na piatok - stmelenie ucastnickeho kolektivu a nacvik soboty s generalkou...

Vyuzivam institut ZMENA PROGRAMU VYHRADENA a upravujem program na sobotu takto - pecene prasiatko sa podava o 15:00hod, aby rec nestala a ladviny vonku nenachladli :mrgreen: Vase, nie toho prasata.

DOLEZITA INFORMACIA: okrem vlastneho chleba si kazdy ucastnik zabezpeci vlastny tanier alebo nieco podobne, pribor a pohar :!: Nezabudnut na komodity ako vino, tvrde, caj, kava, cukor, nealko... kazdy podla svojich chuti, predstav a potrieb socialnych istot.

Nakoniec pripomeniem este polozku KOLACE :P Hovori sa, ze ake kolace prinesies, tak si ustelies.

KONIEC HLASENIA :shock:
Kayo von ER

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa Kayo von ER »

Servus!

na poslednu chvilu som si to rozmyslel a nasledujuc heslo "Climb now, work later" (DMM) sa v piatok vykaslem na pracu a pridem na Slovensko. Rad by som vas vsetkych opat videl a tesim sa na skvelu akciu!

Co sa tyka akejkolvek pomoci, som plne k dispo.
Auto mam velke, takze co to odvezie ...

... ako specialtku by som mohol zobrat basu (pripadne aj viac - zalezi na vas) vyberoveho DEU piva. Leziaky brat nebudem, tych ste zu prepiti ;)

Takze ak mi da vykonny vybor klubu zelenu, vidime sa na Zlanaku.

Grüß
Kayo
karol
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 08 Okt 2007, 21:01
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa karol »

Ahojte,

je mozne sa este pridat na zlanak?

Viem, ze sa hlasim neskoro ... ako naplast na oci vykonneho vyboru skusim pouzit basu, ci dve nemeckeho piva.

Kayo von ER
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa jaster »

Karol, mas zelenu :!: Fenomen KORUPCIA ZO STUDIJNYCH DOVODOV vykonny vybor skutocne zaujal. Basa vyberanych kuskov deutsche welle bier bude akceptovana :wink: Ale nieze to budu nejake pisswarm, lebo ta nevpustime na noc dovnutra :twisted:
brano
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 11 Jún 2005, 21:33

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa brano »

Jaster este otazocka, kde je miesto zlanenia. Je to priamo pod Gymesom alebo to je nejaky iny utvar?

Brano
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa jaster »

Skalka je este prvsie nez hrad. Na turistickej mape mi to vychadza plus minus 10m do miesta kota "Studeny hrad". Pozri na hiking.sk :idea: Aspon tak si to pamatam zpred vyse 10.tich rokov mojej poslednej navstevy, preto tych plus minus 10m :lol: Inak ked si google maps prepnes do rezimu EARTH, skala je tam krasne vidiet ako taky belavy slíž.
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa jaster »

Ucastnikom bilancneho posezonneho zajazdu pripominam, aby sa nenondeli a priniesli fotodokumentaciu roznych svojich vertikalnych pocinov, ciest za poznanim a podobne. Vratane historickych zalezitosti. Vratane bikerov! Pridte sa pochvalit a prehanajte :!:
Koniec hlasenia.
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa rasto »

Jaster,
vdaka za zorganizovanie paradnej akcie. :D
Zda sa, ze nabuduce bude treba premietat dva dni - sak toho bolo spustu a kopec veci ani neslo do placu. :o
Super, tesim sa, ze bolo tolko materialu. Len tak dalej.
R.
Používateľov profilový obrázok
Lukas Messner
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 04 Jún 2008, 12:51
Bydlisko: Senec

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa Lukas Messner »

Aj ja by som chcel podakovat vsetkym co sa zucasnili a prispeli a hlavne Jasterovi.
Podla mna to bol najlepsi Zlanak od kedy som v klube.
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Posledne zlanenie 2014

Príspevok od používateľa jaster »

Spolocensko - kulinarske vyhodnotenie sezony je za nami, som rad, ze nakoniec vsetko islo podla planu a zelani. Myslienka, ze navrat k samotnej podstate zlanakov na cisto klubovej urovni ozivi jeho dusu, sa ukazala byt zivotaschopna :D Dobre to bolo.

Podakovanie patri vsetkym, ktori svojou ucastou akciu podporili a vytvorili prijemnu a druznu atmosferu podujatia.

Samozrejme, bez naleziteho programu by to nebolo to prave orechove, uznanie patri Misovi Feriancovi, Misovi Dzurechovi, Lukasovi Gubanimu, Janovi Zemanovicovi, Petovi Simonovicovi, Karcimu Fibikovi za odprezentovane zazitky slovom i obrazom. Ospravedlnujem sa, ak som niekoho vynechal, z dovodov hodnych zretela som bohuzial nemohol byt pritomny na celom programe.

Specialna vdaka patri tym, ktori sa obetovali a pomohli mi akciu logisticky zabezpecit - Mato Stiskala, Peto Sevcik, Eva Tazarova, Lukas Gubani, Rasto Michalek. Bolo to nacas, na jednicku, velky palec hore :!: Cenim si aj ponuknutu pomoc ludi, ktoru sme nakoniec nepotrebovali aktivovat.

Posledna vec - kym umiestnim zaznam o Zlanaku do nasej virtualnej kroniky na webe, poziadal by som vas o dve veci:
1. Poslite mi par vydarenych foto z akcie, sam som nedokazal pokryt vsetko obrazovym zaznamom.
2. Podla chuti, ale staci aj strucne, par riadkov, trochu toho slova o vasich pocitoch i zazitkoch z akcie, nech to skompilujem do textu.
Redakcna uzavierka je do konca tohoto tyzdna. Dakujem.
Napísať odpoveď