Poabsolventsky Súľov 2012

Plány na lezecké, ale aj nelezecké akcie. Ak hľadáš parťákov, určite to tu zverejni! Možno sa niekto ozve...
Maja

Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Maja »

Hľadám hľadam,kde si to Jašter vložil, ale oči mi očvidne zlyhavaju :) . Na schodzi sme sa dohodli, ze to poriesime cez forum .Takže kto sa chysta Teraz na Súľov ? Hlaste sa hlavne vodici, dni odchodov a voľné miesta, aby sme tam nešli jak Rockefelerove dcery - 1 auto/ 1 clovek. Vdaka za spolupracu :)
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa jaster »

No.. s urcitostou musim povedat, ze si ma asi predbehla.. co ine :lol: narocny vikend.

Takze ludia, kto ma volne miesta v aute alebo hlada komplexny odvoz na klubovu akciu Poabsolventsky Sulov 2012, nasmerujte sa sem s ponukami ci dopytom :wink:

KONIEC HLASENIA
michal

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa michal »

nazdar. no u mňa to vyzerá zatiaľ tak, že mám dve voľné miesta v aute a chystám sa vyraziť v stredu večer...
Karci_F

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Karci_F »

Planovany odchod streda po praci (cim skor, tym lepsie) => 2 volne miesta
.
t.c.: 0905 506 601
alex von catch up

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa alex von catch up »

Mile forum.. mame van, mozem zobrat 4 ludi..tiez navrhujem, aby sme sli vsetci spolu - Lukasovo auto, Miskove S. auto a nase auto..Termin: Streda podvecer..okolo piatej siestej..volajte, piste;)
Alexandra Vargova

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Alexandra Vargova »

Mame van, mozme vziat 4 osoby este.. Odchod streda podvecer.. Navrhujem dohodnut sa s Michalom S. a tomasom Ch. aby sme vsetky auta isli spolu. Hawk. :)
Používateľov profilový obrázok
wetwa
> ako 5 príspevkov
> ako 5 príspevkov
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08 Jan 2008, 12:32
Kontaktovať používateľa:

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa wetwa »

my s Matom vyrazame v stredu vecer, v aute mam zatial jedno miesto - je nahlasena Kika, mozno Alex..ak by sme aj boli piati, tak to asi prezijeme..su to necele dve hodky cesty
Neregistrovaný

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

jaster napísal:No.. s urcitostou musim povedat, ze si ma asi predbehla.. co ine :lol: narocny vikend.

Takze ludia, kto ma volne miesta v aute alebo hlada komplexny odvoz na klubovu akciu Poabsolventsky Sulov 2012, nasmerujte sa sem s ponukami ci dopytom :wink:

KONIEC HLASENIA

Ja auto nemam a planujem odchod vo stvrtok - rano, doobeda, ci ako. Je tu niekto taky, kto si necha ujst stredajsi zures, pojde vo stvrtok a ma volneho fleka ?
Maja
Maya
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 18 Nov 2011, 09:43

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Maya »

Takze noch einmal, cisto pre moju radost, ze som si spomenula ako sa tu volam a heslo mam :lol:

DOPYT : Je tu niekto taky, kto ide vo stvrtok a ma volno aspon v kufri :) ?
Detos Peter

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Detos Peter »

Zdar

Ja pojdem v Piatok po praci (okolo 12:00) z BA (asi aj cez Nitru) a budem mat 3-4 miesta (Fabia je dost uzke auto), tak kto chce, moze sa pridat.

tel: 0902 705 344

S pozdravom,
Peter
Maya
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 18 Nov 2011, 09:43

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Maya »

Alexandra Vargova napísal:Mame van, mozme vziat 4 osoby este.. Odchod streda podvecer.. Navrhujem dohodnut sa s Michalom S. a tomasom Ch. aby sme vsetky auta isli spolu. Hawk. :)
Alex, tak by ste mi mohli nalozit lanko, spacacik , stana a karimosu, hm? vyzera to tak, ze vsetci ste sama streda, takze pojdem vlackem a inymi prostriedkami dopravnymi a inymi:)
Miso LM

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Miso LM »

nejde nahodou nejake auto v stredu poobede z vychodu? ak by niekto siel prisadol by som v Liptovskom Mikulasi
Alexandra Vargova

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Alexandra Vargova »

Maya napísal:
Alexandra Vargova napísal:Mame van, mozme vziat 4 osoby este.. Odchod streda podvecer.. Navrhujem dohodnut sa s Michalom S. a tomasom Ch. aby sme vsetky auta isli spolu. Hawk. :)
Alex, tak by ste mi mohli nalozit lanko, spacacik , stana a karimosu, hm? vyzera to tak, ze vsetci ste sama streda, takze pojdem vlackem a inymi prostriedkami dopravnymi a inymi:)

jasne 8)
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa rasto »

Ahojte, ja idem s Petou az vo stvrtok, odhadom okolo 10-tej z Ruzinova. Dve miesta su volne. Howk.
anton

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa anton »

ahoj,

ak by rasto tvoja ponuka stale platila, mal by som zaujem o odvoz. (odkial presne z ruzinova by sa potom pripadne slo/kedy? pripadne mozem ta nejako nakontaktovat?)

vdaka

anton
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa rasto »

Dohodnute :-)
Neregistrovaný

Re: Poabsolventsky Súľov 2012

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

JA idem zajtra (piatok) pred obedom, ale vraciam sa v pondelok. Juro Rusnák
Napísať odpoveď