karabiny MAD ROCK

Karabíny, skoby, laná, sedačky, friendy, slučky, kladivá, čoky...
ozi
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27 Nov 2011, 12:38
Bydlisko: Petržalka
Kontaktovať používateľa:

karabiny MAD ROCK

Príspevok od používateľa ozi »

Zdravím, chcel by som sa spýtať, či má niekto skúsenosti s karabinami MAD ROCK, konkrétne MAD ROCK Ultra Tech . nepozdáva sa mi tá cena, aj keď parametre sa tvária v poriadku...
Zároveň by som sa chcel spýtať, či je tu na fóre, alebo prípadne niekde inde zoznam vecí (značiek), ktoré na základe skúseností určite NEkupovať.
Vopred ďakujem za odpovede
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: karabiny MAD ROCK

Príspevok od používateľa rasto »

Ahoj Ozi,
vidim ze ti nikto neodpovedal, tak aspon takto: Mad Rock - neviem, ja osobne s nimi nemam skusenosti. Ale doteraz sa ukazuje, ze material co sa u nas predava obvykle aj splna co je tam napisane. Ale ak sa ti daco nezda nekupuj. Ja mam napr staru osmu "Lucky", inak vsetko v pohode, len ten elox mi zisiel hned pri prvom zlaneni. Mozno ti budu skor haprovat zamky na karabinach.. tazko povedat. Vies dobre ze aj za znacku sa plati. Podstatne je, aby si vedel naco ju chces. :-)
Material ktory nekupovat.... no tazko povedat, obvykle len nedpoporucujeme urcite typy lan (lacne edicie drahsich znaciek), ale inak nic take tu nie je. Nastastie este neprenikli na trh lacne cinske karabiny a tesco friendy ;-)
Rasto
ozi
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 27 Nov 2011, 12:38
Bydlisko: Petržalka
Kontaktovať používateľa:

Re: karabiny MAD ROCK

Príspevok od používateľa ozi »

díkes, tak ja to popozerám, nech mám matroš, aby si ma zase mohol odniesť z ďalšej akcie :mrgreen:
Napísať odpoveď