Zlaňák 2005

Plány na lezecké, ale aj nelezecké akcie. Ak hľadáš parťákov, určite to tu zverejni! Možno sa niekto ozve...

Pridete na zlanak?

Urcite ano
2
50%
Ak budem mat cas, tak ano
2
50%
Nie
0
Žiadne hlasovania
Co je to zlanak?
0
Žiadne hlasovania
 
Celkom hlasov: 4

Používateľov profilový obrázok
maro
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 22 Feb 2003, 22:45
sirobot: Nie
Bydlisko: Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Zlaňák 2005

Príspevok od používateľa maro »

Prve info k zlanaku:
Zlanak bude v sobotu 5. novembra 2005
Miesto: tam kde minuly rok, cize prakticka cast na Pajstune a teoreticka na policajnej chate (pozri si mapku http://aclokomotiva.sk/foto/051105-zlanak/zlanak.gif).
Program bude upresnovany priebezne. Vsetky namety a aktivity su vitane, mozete ich davat sem do diskusie.
Budeme tam mat k dispozicii videoprojektor, pocitac a snad aj diaprojektor.

Podrobne info su na webe: http://www.aclokomotiva.sk/view.php?cis ... 2005102201
Naposledy upravil/-a maro v 29 Nov 2005, 01:01, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
maro
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 22 Feb 2003, 22:45
sirobot: Nie
Bydlisko: Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa maro »

Dobrovoľníci z radov klubu, ktorí majú záujem pomôcť :shock: s prípravou zlaňáku nech sa dostavia vo štvrtok 27.10. pred schôdzou o 18:00 do Kotolne. Kotolňa je podnik presne oproti schodom Fakulty architektúry, kde sa stretávame každý štvrtok.

Ak vám nie je niečo jasné, konatktujte mňa (maro) 0915/ 718 259, alebo Jaštera 0905/ 410 950.
Používateľov profilový obrázok
maro
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 22 Feb 2003, 22:45
sirobot: Nie
Bydlisko: Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Podakovanie

Príspevok od používateľa maro »

Tymto dakujem vsetkym ktori pomohli s pripravou zlanaku (jaster, buldozer, maja, rado, pralinka, kika, gabika, lubica a este som si urcite na niekolkych nespomenul...), vsetkym ktori si pripravili prezentacia a nakoniec samozrejme aj vsetkym, ktori sa zlanaku zucastnili.
Dufam ze zlanak splnil vase ocakavania a verim, ze na dalsom zlanaku sa znova vsetci v podobnej atmosfere stretneme.

Co sa tyka mojej osoby, momentalne nie som na slovensku a minimalne do vianoc sa budem vyskytovat v anglicku. Klub samozrejme funguje dalej, som dostupny cez e-mail (maro.sk#gmail.com) a samozrejme so vsetkymi klubovymi vecami sa mozete obracat na jastera a pralinku na schodzach.

maro
Napísať odpoveď