Poabsolventsky Sulov

Plány na lezecké, ale aj nelezecké akcie. Ak hľadáš parťákov, určite to tu zverejni! Možno sa niekto ozve...
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Poabsolventsky Sulov

Príspevok od používateľa jaster »

Kym nas v sobotu elegantne vyplavila burka z Pajstunskej narodnej skaly do udolnej putiky / Vilo bol znepokojujuco nezvestny/, stihla nas dobre mokrych nadchnut myslienka na slnecny vikend 11. - 12.6. v Sulove. Takze ak rosnicka nehodi z rebrika zemovku, staci zbalit vietnamske vajickove polievky vysibane cez Velku noc medzi lana a ide sa. V TESCO AKCII je hrasok, kukurica a olivy :wink:
Používateľov profilový obrázok
pavuk
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 23:31

Príspevok od používateľa pavuk »

Idealne predArcovske rozliezacky :) takze pre ucastnikov akcie Arco 2005 ucast povinna ;)
vlado
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06 Jún 2005, 12:07
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vlado »

pekny slnecny vikend na sulove... pre "poabsolventoov" velmi pekna myslienka, nova struktura skaly a krasna panorama...(uz viem cim sa inspiroval pri svojej nenahraditelnej tvorbe maestro Gaudi), cesty aj ked nie najlahsie ale su celkom dobre vyborhakovane... a dobrou inspiraciou na popasovanie sa... :P
mô nazor: vrelo odporucam "novacikom alias uz starym harcovnikom..." aj ked si je zrejme potrebne dopredu objedant pocasie... napriklad na www.svätypeter.com, lebo potom uz len pomoze odstavena vlecka pred miestnou krcmou/kulturnym strediskom obce alebo nezistna vludnost miestnej fararky :D
tie vietnamske polievky su dobra vec... ale miestny tam varia aj dobre gulasiky.... :twisted:
ps: vsetky otazky typu "bolo ako nebude ci bude ako nebolo" zodpoviem na opytanie
a este nieco pozitivne... okrem spominanej vlecky pred miestnou krcmou ci kulturnym stredikom je aj pekny rebrik... "pre nas zdatnejsich", ktorym by uplne vystacil na dobry nastup ci uz aspon na pol cesty ze peter? :roll:
Používateľov profilový obrázok
maro
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 22 Feb 2003, 22:45
sirobot: Nie
Bydlisko: Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa maro »

Pocitam, ze tam by sa islo v sobotu rano, takze takto nejako vyzeraju spoje:

Sobota
Bratislava->Bytca
Obrázok

Bytca->Sulov
Obrázok

----------------
Nedela
Sulov->Bytca
Obrázok

Bytca->Bratislava
Obrázok
maro
Používateľov profilový obrázok
pavuk
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 23:31

Príspevok od používateľa pavuk »

ak mozem do toho "kecat", tak tym prvym vlakom. Ja by som isiel uz v piatok pobede aby sme ten vikend vyuzili, co vy na to ?
Ked tam prideme na obed v sobotu a v nedelu na obed spat, to je malo.

Este takto: vlak ma svoje caro, ale nejde niekto autom ? to by sme mohli vyrazit hocikedy
Používateľov profilový obrázok
maro
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 22 Feb 2003, 22:45
sirobot: Nie
Bydlisko: Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Vynimka na Sulove

Príspevok od používateľa maro »

Kód: Vybrať všetko

NPR Súľovské skaly

- horolezecká činnosť sa povoľuje celoročne na objektoch:
Súľovská tiesňava
Javor
Skaly pod hradom – Vyhliadka, Harfa, Krídlo, Trojzubec, Tri puky

- horolezeckú činnosť sa povoľuje vykonávať len v období od 1. 7. do 31. 12. kalendárneho roka na objektoch:
Skaly pod hradom – Obelisk, VPN, Chrám, Zrkadlo
maro
vlado
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06 Jún 2005, 12:07
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vlado »

v piatok 10.06 by to bolo lepsie si myslim aj ja...
BA-Bytča 19,10-22,19 / R705 Dubeň
Bytča-Súľov 22,24-22,35 Autobus
:?: no a autom uz uplne super...
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa rasto »

No ja sa pridavam k piatkovym zaujemcom. Mne sa pozdava aj R611 Povazan o 15:10. Zas aj cas na dajake to pivko pred spanim treba dat :)
Používateľov profilový obrázok
maro
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 22 Feb 2003, 22:45
sirobot: Nie
Bydlisko: Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa maro »

rasto napísal:No ja sa pridavam k piatkovym zaujemcom. Mne sa pozdava aj R611 Povazan o 15:10. Zas aj cas na dajake to pivko pred spanim treba dat :)
No, ty si stastny clovek, ale neviem kolki budu schopni byt v tom case na stanici... :shock:
Používateľov profilový obrázok
pavuk
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 23:31

Príspevok od používateľa pavuk »

skor ako odchod ma zacina trapit pocasie na vikend a
to Maro: nedostal som odpoved na otazku ohladne online sprievodcu (je taky ? posli linku !) koli tomu aby som mal predstavu ktore oblasti su povolene a ktore nie
Taktiez by ma zaujmalo ako je to tam zo spanim, pocul som ze sa da spat iba dole v kempe, je to pravda ?
Používateľov profilový obrázok
maro
Site Admin
Site Admin
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 22 Feb 2003, 22:45
sirobot: Nie
Bydlisko: Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa maro »

jediny on-line sprievodca je asi tento: http://www.jamesak.sk/spr_sulo.htm a tie oblasti o ktorych sa hovori vo vynimke tam nie su vobec uvedene. Ale lepsi sprievodca by mal vraj byt v knihe Slovenske skalky II.
Používateľov profilový obrázok
pavuk
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 23:31

Príspevok od používateľa pavuk »

maro napísal:jediny on-line sprievodca je asi tento: http://www.jamesak.sk/spr_sulo.htm a tie oblasti o ktorych sa hovori vo vynimke tam nie su vobec uvedene. Ale lepsi sprievodca by mal vraj byt v knihe Slovenske skalky II.
dik, a ako je to zo spanim ?
vlado
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06 Jún 2005, 12:07
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vlado »

sa moze spat len v kempe ze vraj....
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa rasto »

Mozme si dohodnut aj tie budky co su v kempe, ked nas bude viac. Treba brnknut panu Blazkovy (spravca kempu) a zajednat. Telefon je 0415574373 alebo 0903739782 :)
sulovcan

nedrazdime ochranarov

Príspevok od používateľa sulovcan »

asi ste to uz zaregistrovali, ale pseudoochranarske zdruzenie VLK sa v stanovenej lehote odvolalo voci udelenej vynimke, a teda VYNIMKA NIE JE ZATIAL PRAVOPLATNA A LEZENIE NA SULOVE je stale ZAKAZANE.

nedrazdime zbytocne ochranarov.

ale aj tak ma prsat.
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Príspevok od používateľa jaster »

Aj tak prsalo...
Aspon bol cas najst si cas a prestudovat ROZHODNUTIE KRAJSKEHO URADU ZIVOTNEHO PROSTREDIA v Trencine o udeleni vynimky pre oblast Sulov, Manin, etc... a teda nenasiel som v texte vyklad, podla ktoreho by podanie odvolania malo odkladny ucinok na Rozhodnutie :!:
Kedze rec prava nie je recou mojho kmena, zaujimalo by ma ako to v SKUTOCNOSTI je... :?: Zatial mi z napisaneho osobne vyplyva, pretoze nie je udane inak, ze podanie odvolania nema okamzity ucinok v podobe zastavenia pravoplatnosti Rozhodnutia a teda lezenie je ZATIAL POVOLENE v jeho povodnom zmysle, dokial nebude rozhodnute inak.

Ina vec je, ako ochranit CLOVEKA pred VLKMI...

Pseudoochranarske zdruzenie VLK, podobne ako vacsina zdruzeni ziviacich sa parazitovanim na grantoch, neprezije bez vytvarania si nepriatela. Presnejsie pseudonepriatela. Co je vlastne kazdemu elitarskemu (my sme mesiasi povolani k zachrane sveta) a dogmatickemu pohladu na svet. Realita vojnoveho Slovenskeho statu dala vzniknut ciernohumornej parafraze "Za vsetko mozu Zidia a bicyklisti" (najidealnejsia kombinacia bol zidobolsevik na bicykli)... tito dnesni samozvani strazci cohosi parafrazu len mierne poopravili na "Za vsetko mozu lezci a horski bikeri".
Je celkom dobre mozne, ze casom vzniknu obcianske zdruzenia s programom "STOP ZELENEMU TALIBANU"... predpokladam, ze pre ne sa najdu tiez nejake tie granty pre funkcionarov :lol: :wink: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Jirka
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 14 Okt 2003, 11:23
Bydlisko: Bratislava

Jirka

Príspevok od používateľa Jirka »

Rozhodnutie je právoplatné až po 14tich dňoch od vydania. 14dňová lehota je na prípadné odvolanie sa k rozhodnutiu. Keď sa niekto odvolá, celý kolobeh začína nanovo. :cry:
Hore zdar!
Používateľov profilový obrázok
pavuk
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 24 Feb 2003, 23:31

Príspevok od používateľa pavuk »

Takze ideme na Sulov tento weekend ?
to Jaster:V Corgoni mi to osvetlis ok?
Napísať odpoveď