Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Základný kurz lezenia na skalkách - otázky a pripomienky
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa rasto »

Vsetky otazky a nejasnosti ohladne kurzu smerujte sem, interna komunikacia pocas kurzu bude realizovana takisto v tomto fore.
Neregistrovaný

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

Ahoj,
chceli sme sa prihlasit na kurz ,email sa nam vratil ako nedoruceny,poprosim posli mi info na: rls@tlaciaren-rls.sk
dik

pekny den
Johny.
Marcus
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 10:36

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Marcus »

Pekny den prajem,v prvom rade chcem ospravedlnit svoju neucast na dnesnom stretnuti..nakolko som bol povolany do prace :roll: :roll: ...a tim padom nestiham prist

Co ma ale viac trapi..je otazka..ci by mi niekto z kompetentnych vedel odpovedat vo veci ktora sa tika bodu NEUCIT SA POZOROVANIM OD DRUHICH..nakolko pri viazanai uzlou,sluciek a prusikou som zistil ze som sa ich sice naucil..ale nie tak uplne presne ako sa maju viazat..prik..(osmickova slucka a naviazanie sa na sedak..)
V mojom pripade som zobral oba konce rep snury..dali ich do rovnakej dlzky a potom uz len podla navodu ktory ste nam dali..som rep snuru stocil do smeru aky bol znazorneny na papieri..vysledok bola sice osmickova slucka..ale pri naviazani sa na mnou vytvoreny sedak(snurka trciaca z gati) som zistil ze technika ktoru som a naucil vobec nie je spravna..a tak mi to nedalo a porusil som pravidlo NSPOD a nasiel na internete stranku http://www.horolezeckametodika.cz/
Kde som nasiel sposob naviazovania sa na sedak..samozrejme som sa ho naucil..ale otazka teraz znie ci je tato metoda spravna..a ci pri domacich ulohach mozem pouzivat tuto stranku..kedze sa musim ucit sam a zatial si inak poradit neviem..a rovnako chcem aj prist na hodinu pripraveny..

s uctou
M
Používateľov profilový obrázok
Lukas Messner
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 04 Jún 2008, 12:51
Bydlisko: Senec

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Lukas Messner »

Pre KURZISTOV a nie len pre nich tu davam na stiahnutie velmi dobre knihy od Pita Schuberta. Je tam co vsetko sa moze v horach a na skalach stat a ako sa tomu vyvarovat.

http://ulozto.sk/1855496/pit-schubert-b ... a-ledu.pdf
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa rasto »

Marcus napísal:.... NEUCIT SA POZOROVANIM OD DRUHICH... NSPOD....
Ahoj Marcus,
NSPOD bolo myslene skor tak, ze nebudes bez uvazenia robit veci ktorym nerozumies. Kurz Ti dava navod, ako je to dobre a bezpecne ale navyse aj Ta aj vedie uvazovat tym sposobom, ze Tvoje pocinanie bude bezpecne. Proste ak prejdes kurzom zodpovedne, budes sam schopny posudit vyhody a nevyhody roznych postupov. Urcite sa dostanes aj do situacie na ktoru Ta kurz priamo nepripravi a bude na Tebe daco spravne vymysliet.
Takze, ak si sa naucil podla dakeho ineho navodu viazat DVOJITU OSMICKU na SEDAK, tak je vsetko v poriadku. :D
Rasto
Marcus
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 10:36

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Marcus »

Pekny den prajem..

Dakujem za vysvetlenie Rasto..teraz si ma uviedol na tu spravnu mieru :D

A uz ked som tu tak sa rovno spytam..co je treba naucit sa nieco nove okrem teho co uz mame vediet..a ci dalsie stretnutie prebehne tak ako vzdy v stredu o 18:00..dakujem.

s uctou
M
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa rasto »

Vediet mate vsetko, co sme vam vraveli. 8)
Samozrejme uzly... v podstate vsetky uzly sa treba naucit. Dvojitu osmicku, lodak, polovicny lodak,
prusikovy uzol a dvojitu rybarsku spojku by ste mali vediet aj o tretej rano. Skratka trenovat, trenovat.
Na praxi sa ukaze, kto to ako vazne zobral za svoje. :twisted:
Marcus
už poslal príspevok
už poslal príspevok
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 10:36

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Marcus »

Samozrejme :mrgreen: :mrgreen: ..ved som pisal ze ci okrm toho co uz mame davno vediet..ci nepribudlo nieco ine..tak teda idem trenovat,trenovat a trenovat :twisted:
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa jaster »

Zaciname s praxou. Na programe je nacvik zlanovania na vsetky zakladne sposoby. V sobotu 16.1. 2010 sa zideme 09:00hod na autobusovej zastavke linky c.20, ktora je dislokovana na urovni tocne elektriciek na konci Dubravky a mozno tiez stredu Vesmiru. Ktoho vie. Odtial sa teleportujeme na Technicke sklo. Namietky vo veci “skoreho vstavania” sa neprijmaju :twisted: jednak ranne vtaca hlbsie dozlanuje :? jednak treba vyuzit svetlo, ktore ma este kratky dych, i ked sviezi.

BOD MATERIALNE ZABEZPECENIE:
- v pripade, ze patrite medzi stastnych majitelov vlastnej horolezeckej vystroje, vziat komplet so sebou ( nezabudnut hlavne na 5mm REP snuru).
- termoska tepleho napoja vam urcite batoh nepretazi a chrbticu nedolame.
- vhodne teple oblecenie (pozor na kapitolu “Nahle zvraty pocasia v meste”), po skusenostiach z predoslych kurzov, na nacviky sa snazte brat starsie veci, niekedy doslova “na roztrhanie”.

BOD ROZNE:
- az do odvolania plati, ze nacviky sa konaju za kazdeho pocasia (kapitola “Tazko
na cvicisti, lahko na bojisti”). Nebojte sa, to co pada zhora nie je kyselina, ale voda, nerozpustite sa :lol:
- pred kazdou praxou si zopakujte teoreticke vychodiska k tomu, co vas caka :wink:
- UZLY !!! Pridte pripraveni, naucte sa ich bezpecne viazat doma. Inak sa ocitnete v pre vas v nedostojnych situaciach :oops:

Vzdy potvrdzujte svoju ucast na nacvikoch, nech organizacne vieme na com sme.
Je mozne, ze v pripade, ak vas pocet presiahne optimalnu presilu na pocet cvicitelov, niektori z vas budu vyrozumeni a prednostne zaradeni do dalsieho turnusu o tyzden. Dakujeme za pochopenie.

POZNAMKA POD CIAROU
Samotna prax sa organizacne sklada z troch blokov:
BLOK A – zlanovanie (osma + kyblik), prevezovanie, istenie (HMS + kyblik),
zachytavanie padu
BLOK B - postup lezeckeho druzstva (jedno + viacdlzkove lezenie), budovanie
istiaceho stanovista ( sportova cesta + zakladane)
BLOK C - zachranka

Upozornenie – bez uspesneho absolvovania BLOKU A nie je mozne pokracovat volne do BLOKU B :!: :!: :!: Postupnost je nutna z dovodu naveznosti zrucnosti.

UPOZORNENIE - drzime sa dohovoru o neutralite pocas skuskoveho obdobia, a preto kurzisti z FEI nebudu v januari povolavani na prax :!:
Marek

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Marek »

Par fotiek zo zlanovania na Technickom skle, 16.1.:
http://picasaweb.google.sk/koperdak/Zla ... nicke_sklo#
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa jaster »

Pokracujeme v praxi :!: Program nacviku zlanovania na vsetky zakladne sposoby zostava jej naplnou, samozrejme hlavne pre tych, ktori sa jej zatial nezucastnili. V sobotu 23.1. 2010 sa zideme 09:00hod na autobusovej zastavke linky c.20 na konci Dubravky a odtial sa presunieme na Technicke sklo. Nezabudnite potvrdit ucast a primerane sa postavit celom k aktualnym poveternostnym podmienkam - dost sa podcenuje pocet a kvalita ponoziek :shock: som si vsimol...
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa rasto »

Aj ja som konecne spracoval fotecky zo zlanovania a dal na web:
http://picasaweb.google.com/rastislav.m ... lanovanie#
svestka

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa svestka »

Ahojte! Kolko bude este terminov na zlanovanie? Aby som sa vedel zariadit....
Neregistrovaný

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

do tretice fotky z Technickeho skla 160110: http://picasaweb.google.sk/peter.neradi ... TechSkle10#
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa jaster »

POZOR ZMENA :!: :!: :!: tuto sobotu, 30.1.2010, cas 09:00hod, sa stretneme na legendarnej Platnicke nad tunelom (mysleny je jedinecny elektrickovy tunel pod hradom, nie tunel privatizacny ci grantovy :wink: nad vyjazdom z neho smer PKO su tri panelaky, za poslednym z nich najdete v krikoch sympaticku zulovu platnu, tak to je ono). Tentoraz sa budeme venovat optimistickemu budovaniu istiacich stanovist a tiez uplnej variante zlanovania, takze si vlastny material nezabudnut vziat so sebou!
Za ucelom meditacneho zamyslenia sa pred nacvikom davam do pozornosti stare horolezecke porekadlo Ako sa do standu pada, tak sa spod neho ozyva!
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa jaster »

ODPOVED PRE SVESTKU

FEI-kari zacnu s praxou vo februari, terminy oznamujeme tyzden dopredu.
Neregistrovaný

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

fotky zo sobotnajsieho preslapovaco-zlanovacieho meetingu: http://picasaweb.google.sk/peter.neradi ... udovanie10#
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa jaster »

Ludia pripominam, ze pokracujeme podla dohody v teoretickych prednaskach uz tuto stredu 3.2. 2010. Miesto, ucebna a cas zostavaju nezmenene :idea:

Kratke vyhodnotenie praxe z januara - je dolezite prichadzat na prax pripraveny... nepodcenujte to. Vediet spolahlivo viazat uzly je NEVYHNUTNOST :!: :!: :!: Vasa bezpecnost je kryta aj vasou SAMOSTATNOSTOU. Nehovoriac o tom, ze nedavate tie spravne signaly potencionalnym spolulezcom o svojej spolahlivosti a zrelosti :wink:
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa rasto »

Tuto sobotu (6.2.2010) od 9:00 budeme na platnicke zlanovat s tymi, co este namali. Ocakavam teda, ze hlavny zaujem bude z FEIkarskej strany.
Kto ma zaujem, nech sa mi ozve na mail (rastislav.michalek :?: gmail.com).
Neregistrovaný

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Neregistrovaný »

zdravím všetkých,

môžte niekto napísať aké témy boli v stredu na teórii.
vďaka Martin
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa rasto »

Martin, standy boli. Velmi podstatna vec. No neviem-neviem...ze si nebol. :?
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa rasto »

Ahojte,

ked sme sa tak s Jasterom bavili, zistili sme, ze ozaj nam ostali len dve prednasky:
- miestopis skalnych oblasti (to bude prednaska s premietanim)
- urazy a prva pomoc (to pride niekto z odboru)
Kedze obe prednasky nezavisia len od nas dvoch a treba ich dopredu dohodnut,
urobime si teraz pauzu. Tieto dve prednasky sa budu teda konat az v marci. Dame
vam samozrejme vediet dopredu jednak mailom a aj ne webstranke.

Rasto
martin1

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa martin1 »

ahojte,
neplanujete posunut zaciatok :) ? Hrame 3:30. :D
Používateľov profilový obrázok
Lukas Messner
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 04 Jún 2008, 12:51
Bydlisko: Senec

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Lukas Messner »

Na co? To je dobry trening na lezenie po prebdenej noci :P
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa rasto »

Ahojte,
tak zasa klasicky v sobotu o 9:00 na Platnicke. Budeme robit zachranku, chytanie padov, standy...
uvidime podla ludi ktory pridu. Vraj ma byt dost zima a mozno aj prsat. Takze sa na to pripravte.
Ale ako Jaster vravi - pocasie je dobre, len my sme babovky. :-)
Tak sa tesim na potvrdzujuce mailiky.
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa jaster »

Potvrdzujem terminy na posledne dve prednasky k Zakladnemu skalolezeckemu kurzu.

Zdravotna prednaska 17.3.2010, 18:00hod :!: na nasej tradicnej ucebni.

Miestopis slovenskych lezeckych terenov 24.3.2010, 18:00hod, konkretnu prednaskovu ucebnu este upresnime, ale na 90% bude dost nedaleko nasej tradicnej :idea:
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa jaster »

Jar sa nam sice najprv pozabudla v nejakej mokrej stvrti, ale uz sa, zda sa, dopotacala k prahom nasich sezonnych planov a vertikalnych predsavzati :D Parada. Jedinci motivovani a s upratanymi prioritami na dusi sa posledny vikend konecne prepracovali do levelu BLOK B a hned na Pajstune v realnom skalolezeckom terene. Ako sa hovori, "krasne sme sa vybali" :wink: No a ucastnici si tiez overili namieste staru pravdu, ze lepsie je mat vodu v lezkach ako v hlave a na plucach v pripade zmeny pocasia. Takze dobre to bolo :!:

Jarne upratovanie v zaznamoch absolvovanej praxe ukazalo nizsie uvedene skutocnosti.

BLOK A uspesne skompletovali:
Verbovsky, Sokol, Neradil, Dekysova, Ongerova, Handzusova, Rehacek R., Rehacek A., Rehacek M., Radicova M., Radicova Z., Suchanova, Roubicek, Leitnerova M., Semanik, Bugos, Morvay, Holotik, Labuda, Koperdak, Kobliska, Ksinan, Lojko, Sastinsky, Jendruch, Slivka, Javorkova.

BLOK B si rozsirili:

1. Cast "Lezecke druzstvo- jednodlzkove cesty":
Verbovsky, Neradil, Dekysova, Ongerova, Rusnak, Radicova M., Radicova Z., Semanik, Kuciak, Koperdak.


2. Cast "Standy":
Verbovsky, Sokol, Dekysova, Handzusova, Rehacek R., Rehacek M., Rusnak, Radicova M., Radicova Z., Duranova, Suchanova, Roubicek, Semanik, Bugos, Herbrik, Morvay, Labuda, Koperdak, Lojko, Jendruch, Kostros, Javorkova.

BLOK C "Zachranka" vydreli a sem tam krute slovko utrusili :
Verbovsky, Sokol, Neradil, Dekysova, Handzusova, Handzusova, Rehacek R., Rehacek A., Rehacek M., Rusnak, Radicova M., Radicova Z., Suchanova, Roubicek, Semanik, Dugovic, Bugos, Herbrik, Morvay, Labuda, Koperdak, Kobliska, Lojko, Sastinsky, Kostros.

Pokial ma niekto neodbytny pocit, ze v niektorej z kategorii jeho meno chyba, alebo je navyse, nech sa zdoveri. Pocity skorigujeme.

POZNAMKA POD CIAROU:
Nie vsetci z BLOKU B maju absolvovane v BLOKU A istenie kyblikom a prevezovanie sa vo vratnom bode. Preto sme v praxi zrealizovali operacny skok a zatial zostali u istenia HMS a navrate spat zlanovanim :!: Prichod teplych dni sa skratka oneskoril, potrebujeme sa dostat plynule do hry.

UZLY, UZLY, UZLY :!: :!: :!: Bez nich to v lezeni nejde... Teda pokial nechcete nevedomky free solovat a podobne vyradit svoj genotyp z evolucie ludskeho druhu ako ten slabsi :!: Stale sa najdu jedinci "Doma som to vedel, pri skale to vzdy zabudnem". Skutocne si myslite, ze je to vycerpavajuce vysvetlenie pre isty druh nezodpovednosti :?:
Používateľov profilový obrázok
Lukas Messner
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 04 Jún 2008, 12:51
Bydlisko: Senec

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa Lukas Messner »

Ano UZLY su hlavny predpoklad ako zacat s FREE SOLO-m :P
Používateľov profilový obrázok
jaster
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 06 Mar 2003, 23:53

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa jaster »

Nuz.. taky humáč aky sa deje posledne tyzdne je fakt nieco pre pamatnikov :evil: Nevadi, nic netrva vecne, zatial naznacim aspon aktualny stav praxe, kym skaly a pridruzene galaxie vyschnu. V sobotu stihli s Rastom absolvovat Zaverecne skusky cast PRAX aspon tito stastlivci: Rusnak, Radicova Z.,Semanik.

<Doplnene 2.juna - Rasto>

BLOK A uspesne skompletovali:
Verbovsky, Sokol, Neradil, Dekysova, Ongerova, Handzusova, Rehacek R., Rehacek A., Rehacek M., Radicova M., Radicova Z., Suchanova, Roubicek, Leitnerova M., Semanik, Bugos, Morvay, Holotik, Labuda, Koperdak, Kobliska, Ksinan, Lojko, Sastinsky, Jendruch, Slivka, Javorkova, Dugovic, Duranova, Kuciak, Korcova, Rusnak, Herbrik, Holos.

BLOK B si rozsirili:

1. Cast "Lezecke druzstvo- jednodlzkove cesty":
Verbovsky, Neradil, Dekysova, Ongerova, Rusnak, Radicova M., Radicova Z., Semanik, Kuciak, Koperdak, Rehacek R., Rehacek A., Suchanova, Roubicek, Leitnerova M., Herbrik, Lojko, Slivka, Holos.

2. Cast “Viacdlzkove cesty”:
Verbovsky, Neradil, Radicova Z., Suchanova, Roubicek, Leitnerova M., Semanik, Kuciak, Koperdak, Slivka.

3. Cast "Standy":
Verbovsky, Sokol, Dekysova, Handzusova, Rehacek R., Rehacek M., Rusnak, Radicova M., Radicova Z., Duranova, Suchanova, Roubicek, Semanik, Bugos, Herbrik, Morvay, Labuda, Koperdak, Lojko, Jendruch, Kostros, Javorkova, Neradil, Ongerova, rehacek A., Leitnerova M., Kuciak, Korcova, Slivka, Holos.

BLOK C "Zachranka" vydreli a sem tam krute slovko utrusili :
Verbovsky, Sokol, Neradil, Dekysova, Handzusova, Handzusova, Rehacek R., Rehacek A., Rehacek M., Rusnak, Radicova M., Radicova Z., Suchanova, Roubicek, Semanik, Dugovic, Bugos, Herbrik, Morvay, Labuda, Koperdak, Kobliska, Lojko, Sastinsky, Kostros, Ongerova, Leitnerova M., Korcova, Jendruch, Slivka, Holos, Duranova.

Pokial ma niekto neodbytny pocit, ze v niektorej z kategorii jeho meno chyba, alebo je navyse, nech sa zdoveri. Pocity skorigujeme.
Používateľov profilový obrázok
rasto
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 05 Apr 2004, 11:32
Bydlisko: Malacky
Kontaktovať používateľa:

Re: Základný skalolezecký kurz 2009/2010

Príspevok od používateľa rasto »

Stav ku 14.6.

Dekýšová Katarína - A C
Dugovič Miro
Ďuranová Veronika - A B C PS
Handzušová Martina - A C
Hološ Tomáš - A C
Holotík Peter
Javorková Veronika
Jendruch Matúš
Kobliska Jan
Koperďák Marek - B C
Korcová Jana
Kostroš Juraj
Kšiňan Jaroslav
Kuciak Rastislav - A B
Labuda Tomáš
Leitnerová Mária - A B C
Lojko Branislav - A C
Morvay Peter - A C
Neradil Peter - A B C
Ongerová Veronika - C
Radičová Monika - A C
Radičová Zdenka - A B C PS
Reháček Adam - A C
Reháček Martin - C
Reháček Roman - A C
Roubicek Michal - A B C PS
Rusnak Juraj - A B C PS
Semaník Michal - A B C PS
Slivka Peter - A B C
Sokol Peter
Suchanová Viera - B C
Šaštinský Peter - C
Verbovsky Štefan - A B C

Vysvetlivky:
A, B, C - kompletny A, B alebo C blok
PS - urobena prakticka cast skusky
Napísať odpoveď