Alpin Club Lokomotíva Bratislava

http://aclokomotiva.sk
Aktuálny čas je 14 Okt 2019, 06:17

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: hardcore trekace
PoslaťNapísal: 12 Jan 2004, 11:05 
Cafte.
Nemate niekto tip na takeee trosku hardcorovejsie topanocky, nieco na urovni od letnych ta3 (sut, firn) po limited pouzitie v snehu? Napadaju ma tak La Sportiva Nepal alebo Meindl Air Revolution 7 PRO... mala by to byt koza prip. + membrana (gore or what) a spicka a patka prisposobene na macky "kdyby neco".
Pokial bude zivotnost SLUSNA, na cene az tak nezalezi.
Nevideli ste niekde v .sk Scarpy alebo Hanwagy?

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Jan 2004, 13:36 
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Obrázok užívateľa

Hanwagy som videl len v Cechach. Ked som sa rozpraval v Sun sporte, chlapik odtial mi ale hovoril, ze lepsie skusenosti so zarucnym a pozarucnym servisom ma s Meindlami (ked som sa ho pytal na rozdiely medzi Hanwagami a Meindlami).
Z podobnych topanok ma napadaju este Kaylandy http://www.kayland.com/collectionHigh.htm
Kamarat si teraz do zimnych tatier kupil Kaylandy Revolution (trosku si vytrpel, nove topanky, ale prezil to :) ) Poznamka: Mozno ti k nim nieco napise, ze Peto? :)
Ja mam od nich len take lahke trekace Contact 1000 (hlavne preto, ze mi super sedia na nohe).

Este by sa nasli nejake garmonty - http://www.garmont.com/outdoors_mountain.html
Tam z nich su zaujimave Guide Karbo (bez membrany, zateplene), Lite Karbo GTX a Pinnacle GTX.

O Scarpach ti neviem nic povedat. Na Meindle som pocul aj velku chvalu, ale aj kritiku, obute som osobne nemal ani jedny.

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: botinki
PoslaťNapísal: 15 Jan 2004, 17:00 
> ako 5 príspevkov
> ako 5 príspevkov
Obrázok užívateľa

No ja som si zatial zuzil vyber na La Sportiva - Nepal Top, Makalu GTX alebo Trango S.

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 15 Jan 2004, 17:13 
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Obrázok užívateľa

Vidis, LaSportiva, na nich som uplne zabudol :)
O LaSportivach by vedel nieco Farky povedat, a zda sa mi, ze aj Remo nad nimi uvazoval, mozno o nich niekto z nich napise

Farky si inak kupil topanky od Milletu, myslim, ze Millet Rock and Ice GTX
http://www.millet.fr/
Som ich mal raz na nohach, ked sme liezli na strome, on ich pouziva v Tatrach v zime, vyzeraju to byt dobre topanocky, poviem Farkymu, nech sa sem cumne, a hodi zopar postrehov aj o nich, ked budes chciet

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 20 Jan 2004, 12:07 
> ako 5 príspevkov
> ako 5 príspevkov
Obrázok užívateľa

choze píše:
Farky si inak kupil topanky od Milletu, myslim, ze Millet Rock and Ice GTX
http://www.millet.fr/
poviem Farkymu, nech sa sem cumne, a hodi zopar postrehov aj o nich, ked budes chciet

No povedz, inak som pozeral aj Millety a tiez by som si vybral - Glacier vyzeraju really good. La Sportivy som si skusal Nepal Top a mohli by byt, ale pacia sa mi Trango S a tie v tejto krajine jaxik asi ee (dost vseobecny problem). Jaryk sa na moj dotaz ze ci by ich slo individjueli objednat zatvaril strasne neurcito...

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Jan 2004, 13:25 
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov

No, tu sa predajcovia horolezeckeho materialu tvaria dost cudne na vsetky podobne poziadavky, takze z Jaryka si nic nerob.
Preto nakupy robia vsetci v mojom okoli tak, ze v Sunsporte (Brno, CZ) si objednaju to, co chcu a kupia si to tam - su tam mili a ochotni ludia, ktori dokazu zohna snad aj modre z neba a ak si horolezec tak ti daju aj zlavu a okrem vsetkeho ostatneho ineho, si este aj do maja mozes ziadat vratenie DPH (ak tovar vyvezies za hranice).
Teraz sa to dokonca este oplati aj viac, lebo kurz SKK/CZK klesa a ked si uvedomime, ze v CR maju 22% DPH tak ti to vyjde cca. 1:1 a to maju v CR nizsie ceny ako tu. Hm - stoji to za zamyslenie!
:roll:

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: individjuel objednafki
PoslaťNapísal: 21 Jan 2004, 17:12 
> ako 5 príspevkov
> ako 5 príspevkov
Obrázok užívateľa

No mi hovor.
Ja asi skusim bud do hudy sportu alebo kde callnut or mailnut a zohnat si to tam, lebo uz ma tu naozaj asi prdne... teda co mi frajerka hovorila tak v .at kebyze chcem nieco objednat tak absolutne nijaky problem. A to nevravim o tom ako si znama v Turecku zhanala uzkoprofilovy size baterky do hodiniek v cene mozno 50 korun a Turek jej to do 2 dni doniesol, JEDNU baterku, neuveritelne.

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Jan 2004, 18:26 
> ako 50 príspevkov!!!
> ako 50 príspevkov!!!
Obrázok užívateľa

Ked ti mozem odporucit, tak lepsie skusenosti ako s Hudy sportom mam v Brne so Sun Sportom, maju nizsie ceny a aj vacsiu ochotu nieco zohnat. Stranku nemaju bohvieaku zatial (www.sunsport.cz), ale pomaly ju zlepsuju.

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Jan 2004, 18:37 
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov

Ahoj Hawkey. Tiez mam lepsiu skusenost so Sunsportom. Skus sa obratit priamo na nich. Pisem Ti tu adresu a tel.cislo, ak by si chcel (viem, ze robim reklamu, ale snad je to na tejto stranke povolene). Takze ten kontakt:

Sun Sport
Lidicka 17
602 00 Brno
tel: 00420 541 248 595
fax: 00420541 248 326
mail: sunsport@sunsport.cz; info@sunsport.cz

Tak drzim palce, nech dobre pochodis...... :?

Odpoveď s citáciou  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť