Alpin Club Lokomotíva Bratislava

http://aclokomotiva.sk
Aktuálny čas je 15 Okt 2019, 02:09

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Sprievodca Peilstein
PoslaťNapísal: 19 Jún 2005, 19:51 
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Obrázok užívateľa

V maji 2005 vysiel novy sprievodca Peilsteinu (nevydrzal som a kupil som ho na chate). Niektore stranky z neho je mozne si stiahnut tu:
http://www.schall-verlag.at/Fuehrer/Peilstein.htm

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Jún 2005, 10:13 
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Obrázok užívateľa

Vyzera to genialne, kolko to stalo?
Mohol by si ho k nahliadnutiu doniest vo stvrtok?
Tusim si ho kupim tiez :-)

Nasli ste vodu hore? Ta cesta nebola najkratsia, sme zistili , lepsie je ist hore na vyhliadku a potom ku chate.
Ako sa vam spalo na tom druhom parkovisku?
My sme tam boli totalne sami.

Kde ste liezli v nedelu? My sme sa presunuli k tomu sedlu nad feratou odkial je vidiet smerom k Cimone.

Co hovoris na tu oblast? Ja som tam bol uz viackrat a myslim si ze je to tam genialne.
Skoda len ze to spanie tam je take viac menej nelegalne.

Pet:o)

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Jún 2005, 10:42 
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Obrázok užívateľa

petOK píše:
Vyzera to genialne, kolko to stalo?
Mohol by si ho k nahliadnutiu doniest vo stvrtok?
Tusim si ho kupim tiez :-)

Povodne som hp kupoval s tym, ze mi ho Maro preplati a bude oddielovy. Ale ked som ho drzal v ruke a listoval si, pochopil som, ze to nie je iba taky obycajny sprievodca a i ked stal 30Eur necham si ho. Je to GENIALNE prepracovane (kiezby niekto spravil takeho po slovenskych skalkach alebo staci sulov a manin). Prinesiem ho vo stvrtok.
petOK píše:
Nasli ste vodu hore? Ta cesta nebola najkratsia, sme zistili , lepsie je ist hore na vyhliadku a potom ku chate.

Na chate som bol dva krat a zistil som ze ciest je viac nez 3. V podstate je jedno kade hore ides, vzdy sa dostanes ku chate. Najviac som si oblubil cestu medzi sektormi V a W ale da sa ist aj dokola az nakoniec (za Zetko) a chodnik vedia az ku chate (vsade su tie rakuske vlajocky namalovane).
petOK píše:
Ako sa vam spalo na tom druhom parkovisku?
My sme tam boli totalne sami.

Aj my sme boli totalne sami. V pohode az na tie auta co ficali do noci (rakusania nemozu spat :) )
petOK píše:
Kde ste liezli v nedelu? My sme sa presunuli k tomu sedlu nad feratou odkial je vidiet smerom k Cimone.

Jasne ze sme liezli aj v nedelu, ved na to sme tam prisli ;) (na tomto fore je nejaky cudny vyklad cmajlikov, nuz co)
Liezli sme v Sku a Tcku od +5 do +7. Vlado s Rastom isli este na Vegetaransku stenu (pri vezi). Jaster onsajtoval sedmicky a sedem plusky. 8)
petOK píše:
Co hovoris na tu oblast? Ja som tam bol uz viackrat a myslim si ze je to tam genialne.
Skoda len ze to spanie tam je take viac menej nelegalne. Pet:o)

Oblast je to UPLNE GENIALNA. Je tam 850 ciest v 26 sektoroch. Je to lezecky raj. Super zaistene cesty vsetkych obtiaznosti a hlavne dlhe dlzky a viacdlzkove cesty. Skratka super. Rad by som tam chodil pravidelnejsie.
Spanie na parkovisku je myslim tolerovane.

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Jún 2005, 11:05 
Vidim ze sa nam to tam paci rovnako :-)
Ja tam chodim uz treti rok, vacsinou tak 3 krat do roka, co je malo , chcem viac.
Najviac sa mi tam doteraz pacilo to ze som sa pod nieco postavil obzrel to, povedal si ze by to malo vydat a pustil sa do toho absolutne netusiac co je to za obtiaznost :-) no a potom som to niekedy s mensimi, niekedy s vacsimi a niekedy s obrovskymi problemami vyliezol a neskor zistil ze to bolo napr 7- ... :-) doma na Slovensku, vediac cislo obtiaznosti by som si to asi rozmyslel.

hej hej :-) tekyto sprievodcovia su najlepsie vlasny, aby si mohol cez tyzden v nich listovat a robit si chute :-)

co sa tyka odvozu, mam auto ale firemne a dost vrak (208000km Felicia)
trochu problem je ze firme musim platit za benzin aj amortizaciu co dohromady vychadza asi 5skk za km :-(

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 21 Jún 2005, 11:38 
> ako 20 príspevkov
> ako 20 príspevkov
Obrázok užívateľa

Anonymous píše:
Vidim ze sa nam to tam paci rovnako :-)
Ja tam chodim uz treti rok, vacsinou tak 3 krat do roka, co je malo , chcem viac.

tak to fakt malo
Citácia:
Najviac sa mi tam doteraz pacilo to ze som sa pod nieco postavil obzrel to, povedal si ze by to malo vydat a pustil sa do toho absolutne netusiac co je to za obtiaznost :-) no a potom som to niekedy s mensimi, niekedy s vacsimi a niekedy s obrovskymi problemami vyliezol a neskor zistil ze to bolo napr 7- ... :-) doma na Slovensku, vediac cislo obtiaznosti by som si to asi rozmyslel.

presne za toto som "karal" chalanov, prilis sa zaoberaju cislami. Ved kazda vesta je ina a rozdiely su aj medzi jednotlivymi zdanlivo rovnako tazkymi cestami. Ked su nity max. 2m od seba tak obtiaznost nerozhoduje.
Citácia:
hej hej :-) tekyto sprievodcovia su najlepsie vlasny, aby si mohol cez tyzden v nich listovat a robit si chute :-)

nielen chute, zistil som,ze planovat treba dopredu, co budeme liezt
lebo zorientovat sa na tych 26 sektoroch nie je az take ízi
mi sme sa "zaplasli" do dvoch sektorov a az v nedelu som zistil, ze o 200m dalej su tiez nadherne cesty
Citácia:
co sa tyka odvozu, mam auto ale firemne a dost vrak (208000km Felicia)
trochu problem je ze firme musim platit za benzin aj amortizaciu co dohromady vychadza asi 5skk za km :-(

Ja mam vacsi (S120L) ale do rakuska ma s tym asi nepustia. OK este jedna vec, aspon sa podpis pod ten prispevok aby som vedel kto si ; - )
alebo vies co posli mi rovno maila pavuk@maxmedia.sk, dohodneme sa.
rad by som tam vyrazil dakedy zas

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku: Re: Sprievodca Peilstein
PoslaťNapísal: 15 Máj 2009, 13:03 
Nahodou ste z toho sprievodcu Peilstein este pdf.ko nespravili? Ak ano, ako bolo myslim v plane, mam vazny zaujem :wink: Dik.

Odpoveď s citáciou  
PoslaťNapísal: 15 Máj 2009, 13:08 
Marek píše:
Nahodou ste z toho sprievodcu Peilstein este pdf.ko nespravili? Ak ano, ako bolo myslim v plane, mam vazny zaujem :wink: Dik.

Ahoj Marek, toho sprievodcu mam uplne noveho (kvalita, farebna tlac, pevny kriedovy papier) a mozem ti ho predat, urcite sa dohodneme, napis mi na pavuk@8mag.net

Odpoveď s citáciou  
PoslaťNapísal: 15 Máj 2009, 14:14 
No len ja ho moc nechcem kupovat ak by bol aj ako scan, ale dik :)

Odpoveď s citáciou  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť