Alpin Club Lokomotíva Bratislava

http://aclokomotiva.sk
Aktuálny čas je 13 Aug 2020, 07:11

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: škriatkovia
PoslaťNapísal: 24 Feb 2003, 15:51 
> ako 5 príspevkov
> ako 5 príspevkov

Autor: maro (---.tecprom.sk)
Dátum:   03-02-03 17:28
Chozé ma vyprovokoval k škriatkovske akcii. Keďže robím preklepov viac ako je slušné, rozhodol som sa že za každých 10 ulovených škriatkov dostane lovec tekutú odmenu (veľké pivo, alebo veľkú kofolu). Ako to celé vzniklo si môžete preštudovať tu:
http://lokomotiva.wz.cz/lokomotiva/comm ... 2003011701
Chozé ma zatiaľ 2 (dvoch) uznaných škriatkov a možno sa do leta (ak nebudem veľa písať) nejakého moku dočká.
Kto sa chce zapojiť, musí svoj objav zverejniť v tomto diskusnom fóre. Bod sa ráta tomu, kto zareaguje najskôr. Pivom/kofolou ručím len za svoje výtvory, alebo úpravy. To sú tie, pod ktorými je podpis "maro", alebo "admin/administrator". Akcia sa týka príspevkov zverejnených od dnešného dňa (3.2.2003).
Plne prevzaté materiály majú na zodpovednosť ich páchatelia, ja ich len kopírujem na web.
maro/admin
----------------------------------------------------------------------------------
Autor: choze (62.168.102.---)
Dátum:   06-02-03 15:13
Tak moment - podla mojich vypoctov - styroch skriatkov:
za miniho patdesiatu - dvoch
za nezaudnite - jedneho
plus chybajuci makcen na t :) - tiez by mohol byt jeden
(vid veta: Poslednú verziu návrhu stanov z 31.1.2003 si môžete pozriet na tomto odkaze. :) pozriet sa pise na konci s makcenom :) )
takze este jedneho skriatka - a mam pol pifka :)
----------------------------------------------------------------------------------
Autor: jaster (---.tmp.profinet.sk)
Dátum:   07-02-03 17:56
Aaa..Maro..zarataj mi bodik..dnes v Tvojej odpovedi do ODKAZOVACA som objavil vyraz "nepriemny".
Obavam sa,ze sa pise v tvare "neprijemny".Juhuhuuuu..
Dátum:   13-02-03 16:54
kedze sa snazim ziskat pifko, tak tu mam dalsieho skriatka pre mara :)
original veta:
Tu sú len rýchle fotky pre tých čo chcú vidieť, ako to vyzeralo na výročnej schôdzi. Text pribudne neskôr.
chyba:
po slovnom spojeni pre tých ma byt ciarka :)
bude dalsi skriatok?
() ()_____x
oo
x ______|
/\ /\
Dátum:   21-02-03 11:04
skoda, ze som si nevsimol skor a predbehol ma Panter, ale to by si mal maro dat rychlo do poriadku, lebo ked to spocitam kolkorat je nastranke napisane vydano dne - namiesto vydane dna :)) tak budem mat mozno aj uz to pifko :)))
() ()_____x
oo
x ______|
/\ /\

Odpoveď s citáciou  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť