Alpin Club Lokomotíva Bratislava

http://aclokomotiva.sk
Aktuálny čas je 13 Aug 2020, 07:04

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Aká webová adresa by bola najlepšia pre náš klub?
Hlasovanie končí za 24 Feb 2004, 15:48
http://www.acloko.sk 0%  0%  [ 0 ]
http://www.aclokomotiva.sk 100%  100%  [ 3 ]
ina 0%  0%  [ 0 ]
Celkom hlasov : 3
Autor Správa
 Predmet príspevku: domena alpin clubu lokomotiva
PoslaťNapísal: 24 Feb 2003, 15:48 
> ako 5 príspevkov
> ako 5 príspevkov

Autor: choze (62.168.102.---)
Dátum:   18-02-03 14:01
Myslim, ze by bolo celkom dobre dohodnut sa, aku domenu by sme chceli mat, moznosti je vela, uviedol by som zatial dve, ktore prichadzaju do uvahy: www.acloko.sk, alebo www.aclokomotiva.sk
() ()_____x
oo
x ______|
/\ /\
----------------------------------------------------------------------------------
Autor: maro (---.tecprom.sk)
Dátum:   18-02-03 15:28
To je dilema.
"www.acloko.sk" mame v podstate registrovane (Miro Cermak), ale "www.aclokomotiva.sk" mi pripada ako logicky a pekny nazov. A kedze teraz vlastne prebiehaju registracie domen odznova, bude asi lepsie zaregistrovat novu domenu "www.aclokomotiva.sk". Treba preverit, ci pri nezaplateni za povodnu domenu nevzniknu nejake nedoplatky, ktore by mohol od nas niekto vymahat. Ale zda sa mi ze nie.
Takze ja som za www.aclokomotiva.sk.
howgh
----------------------------------------------------------------------------------
Dátum:   18-02-03 15:59
je to v podstate jedno ci preregistrujeme domenu www.acloko.sk do noveho systemu (domena totiz patri lokomotive a nie Mirovi Cermakovi), alebo si zaregistrujeme novu domenu www.aclokomotiva (zatial je volna a bude s tym o kusok menej papierovaciek, aspon na prvy pohald). Osobne som skor za domenu www.aclokomotiva.sk, sa mi zda lepsia ako www.acloko.sk.
() ()_____x
oo
x ______|
/\ /\
Autor: jaster (---.tmp.bentelnet.sk)
Dátum:   18-02-03 19:02
Pochopitelne ze ideal je PLNY NAZOV obcianskeho zdruzenia..a teda som za www.aclokomotiva pripadne www.ac.lokomotiva , pricom to druhe je logickejsie, kedze medzery sa intuitivne vyplnaju bodkou?Moj hlas davam jednoznacne za VLASTNU oddielovu domenu a podme na to kym je volna!!!
Autor: Otik (---.harmonny.sk)
Dátum:   19-02-03 08:59
Jasterovi...
Taka domena by mohla byt, ale museli by sme byt vlastnikmi domeny lokomotiva.sk. Tento nazov, co si pouzil znamena to, ze "ac" je subdomenou "lokomotiva".
Ja so priklanam za aclokomotiva.sk, pretoze predpokladam vacsie problemy pri preregistrovani existujucej domeny acloko.sk. Overenie ci je volna atd...
A cisto teoreticky to moze trvat dlhsie ako zaregistrovat novu...
Dátum:   19-02-03 12:44
zajtra na schodzi by som objasnil niektore veci spojene s novou domenou (www.aclokomotiva.sk), pripadne z preregistrovanim starej (www.acloko.sk), s obidve je v podstate bez nejakych vacsich problemov mozne - ale nechce sa mi to u tom basnit, takze navrhujem ako vhodne miesto schodzu, kde by sme mohli definitivne uzavriet tuto kapitolu, howgh.
() ()_____x
oo
x ______|
/\ /\
Autor: jaster (---.kennybastova.ba.nextra.sk)
Dátum:   19-02-03 14:42
Objasnuj Choze..objasnuj zcerstva.Ak by bolo mozne, poziadal by som ta o uzavieranie tejto kapitoly v RECI NASHO KMENA.Napr. v Otikovej pripomienke som neuspel uz pri vyraze "subdomena".To je nieco z reci Navahov?

Odpoveď s citáciou  
 Predmet príspevku:
PoslaťNapísal: 03 Mar 2003, 14:03 
> ako 10 príspevkov
> ako 10 príspevkov
Obrázok užívateľa

Pokusim sa objasnit ako je to s tou subdomenou > takze predstavme si nasledovne mame Slovensko v nom Bratislavu a v nej mestsku cast Ruzinov cize Ruzinov.Bratislava.Slovensko . O kazdu tuto cast sa niekto stara a moze povedat koho ma pod sebou . Napr Slovensko povie ze ma este Kosice ale uz nemoze povedat koho pod sebou maju Kosice , to mozu povedat len ony. Takze keby sme chceli mat www.ac.lokomotiva.sk museli by sme byt vlastnikmi lokomotiva aby sme mohli povedat ac ... lenze problem je ze lokomotiva uz vlastni niekto iny :-( a teda moze to povedat len on nie my ... takze tak , dufam ze som to objasnil aj inym kmenom :-) ... odbornici neukamenujte ma, ja viem ze to je velmi nepresne a zjednodusene, viem ak to chodi , len som nechcel este viac mlzit :-) ... domene zdar , HOWGH!

Odpoveď s citáciou  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina [ letný čas ]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť