Blog

Kokosy 2012

V sobotu 15. 12. 2012 sa vypravíme na 11.ročník populárneho nočného pochodu ‚Kokosy na snehu‘. Opäť raz nazrieme noci do okien a necháme sa príjemne zaskočiť rôznymi nezrovnalosťami medzi našimi predstavami a realitou. O trase, o nás samých, alebo o iných konšpiračných teóriách. V každom prípade.. vidíme sa!

Všetko bude ako v predošlých ročníkoch.. keď o 20:58 hod. vystúpime z autobusu do tmy a možno že aj osviežujúceho sneženia na konečnej pri Zochovej chate a pôjde nám karta. Musí ísť. Takto to býva už roky rozdané. Nasleduje štandardné fotografovanie účastníkov zájazdu na pozadí zanedbanej autobusovej zastávky. Ak tá cieľová fotka v Rači počtom osôb nesedí, sme schopní na základe týchto účtovných rozdielov vydokladovať prípadné straty podujatia. Pre poriadok, i pre históriu.Mapa trasy.
Skúsenejší viacnásobní účastníci Kokosov sa môžu tešiť na orientačné peklo pri stúpaní do hmly na Čertovom kopci, prešlapávanie snehu alebo na kosť mrazivý prefuk severozápadných smerov. Ak je nám to teda súdené i tento rok. Nováčikovia na trase zase ocenia príhodnú možnosť absolvovať ostrý test záťaže termo – membránových materiálov, prípadne
globálne pozičných strojov pekelných, ktoré ich stáli toľký mrzký peniaz. Ani po rokoch nie je rozhodnutá otázka koľko že to vlastne prejdeme k ránu. Či skromných 30 kilometrov alebo rozšafných štyridsať alebo niečo medzi tým. Skrátka, tento akčný programový balíček si určite na noc zo soboty 15. 12. 2012 na nedeľu objednajte.

Vážená klubová i široká odborná verejnosť, stretneme sa v poslednom večernom autobuse na osudnom smere. Je len jeden pokus: 19:50 vyráža z AS Mlynské Nivy autobus (102421 67). Zraz účastníkov v hale nad aktuálnym nástupiskom spoja. Istotu, že sa do autobusu dostanete máte len tu! Obyčajne na zastávkach Krasňany, či Rača býva už slušne našlapaný.

 

TRVALE PLATNÉ UPOZORNENIE – určite si nezabudnite protisnehové návleky a rezervné ponožky, v prípade riadneho humáču sa budú hodiť. Naimpregnovať boty, slipy, čelovky!

TRVALE PLATNÁ VÝSTRAHA – NIKDY NEJEDZ ŽLTÝ SNEH!

PRISTAVENIE PRVEJ RANNEJ ELEKTRIČKY NA ZASTÁVKU ZDARMA!

MILOVNÍKOM PRESNEJ POZÍCIE – svojich GPS miláčikov si môžte nabaliť sebou. Povolené sú samozrejme všetky navigačné prístroje a pomôcky vrátane glóbusu.

Publikované: 21. decembra 2012
Zdieľajte článok:
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*