Blog

Základný kurz lezenia na skalkách 2005

V zimnom obdobi AC Lokomotíva organizuje pre záujemcov ‚Základný kurz lezenia na skalkách‘
Termín, miesto a ostatné veci boli prediskutované s prvými záujemcami vo švrtok 20.10. 2005 na schôdzi. Ak sa chcete k nášmu kurzu pripojiť, kontaktujte nás na číslach uvedených ďalej v článku.

Prví záujemci o kurz na schôdziPredpokladáme, že kurz rozbehneme v priebehu októbra 2005. Presný termín ešte upresníme podľa toho, ako vybavíme priestory na teoretické hodiny. Kurz bude v Bratislave, snažíme sa aby to bolo na dobre dostupnom mieste. Praktický výcvik bude tiež prebiehat v Bratislave, prípadne v okolí dostupnom za použitia MHD. Teoretická časť minulých kurzov prebiehala v utorok, praktická podľa dohody.

Info o zameraní kurzu si možete stiahnut odtiaľto: https://aclokomotiva.sk/kurz/WEB-Osnova_ZK.pdf.

Cena kurzu je 800,- Sk.
Čo sa týka materiálu, v priebehu kurzu učastníci nepotrebujú žiadny lezecký materiál, všetko poskyne náš klub.

Najlepšie bude, ak prídete na schôdzu (https://aclokomotiva.sk/showpage.php?name=klub) ako to robili záujemcovia aj v minulých rokoch a tam sa môžeme na všetkom dohodnúť a dostanete odpovede na všetky vase otázky. Je to lepšie ako si vypisovat e-maily. Sme normálna partia mladých ľudi (aspoň my si to myslíme), takže netreba sa báť…).

Na našom webe bola ku kurzu vytvorená diskusia, kde možete smerovať vaše otázky a pripomienky. Diskusia je na stránke https://aclokomotiva.sk/phpbb/viewtopic.php?t=195.

Info z predchádzajúcich kurzov: 2003, a 2004

maro
0915/ 718 259

Telefónne čísla na cvičiteľov, ktorí budú zebezpečovať kurz:

jašter: 0905/ 410 950

rado: —-/ — —

Publikované: 10. októbra 2005
Zdieľajte článok:
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*